Plotové sloupky a vzpěry.

Zboží v akci je vyznačeno silným písmem viz záložka Ke stažení.

Povrchová úprava základní barvou.

Sloupky mají navařenou čepičku, vzpěry jsou prolisované a ohnuté pro usazení na sloupek, v ohnuté části je otvor pro šroub. Základní barva červenohnědá.


Sloupky a vzpěry pozinkované.

Sloupky mají černou plastovou čepičku, vzpěry jsou ukončeny černou plastovou sešikmenou koncovkou, ke sloupku se upevňují pozinkovaným hákovým šroubem.                                                                     


Povrchová úprava pozink + komaxit.

Pozinkování je vně i zevnitř, konečná povrchová vnější úprava je komaxitem v barvě zelená RAL 6005, ostatní barvy jsou na objednávku. Sloupky mají plastovou čepičku. Jako doplněk ke sloupku lze použít úchytky napínacího drátu šoubovací nebo zatloukací.Vzpěryjsou buď zakončeny sešikmenou zelenou plastovou koncovkou a ke sloupku se připevňují pozinkovaným hákovým šroubem, nebo jiný druh má plastovou zelenou krytku s uchem a ke sloupku se připevňuje objímkou a šroubem.


Sloupky Clip

– povrchová úprava pozink + komaxit barva zelená RAL 6005 některé rozměry v barvě antracit RAL 7016.

 

Pozinkování je vně i zevnitř, konečná povrchová vnější úprava je komaxitem. Sloupky mají prolisovanou lištu k uchycení svařovaných sítí, součástí sloupkuje plastová čepička.K liště se pletivo připevňuje nerezovými svorkami pomocí speciálních kleští, které si můžete zapůjčit.

 

Podrobné informace o parametrech sloupků a vzpěr jsou uvedeny v ceníku. 

ceníky zde http://www.royas.cz/ceniky/sloupky_vzpery.pdf